Mikuláš Daczicky z Hesslova

Měšťanský pivovar v Kutné Hoře
aktuálně

Velikonoce budou jiné, Kutnohorská Lorecká 14 ale zůstává stejná,
vynikající!

Prodej Lorecké 14 po přepravkách zahájen od pondělí 30. 3. Stačí zavolat na +420 724 412 978 nebo napsat info@pivokunahora.cz a svou objednávku si můžete vyzvednout na výdejním místě u vchodu do budovy vpravo od hlavní brány (Pivovarská restaurace). Výdej od 8:00 do 15:00 hodin PO - PA.


Velikonoce budou jiné, Kutnohorská Lorecká&nbsp;14 ale zůstává stejná,<br class="visible-lg">vynikající!

PRODEJ PIVA
PŘES ULICI

Dle nařízení vlády je pivovarská prodejna po nezbytně nutnou dobu UZAVŘENA. Pro obchodní partnery zde máme zřízené výdejní místo, a to u vchodu do budovy od hlavní brány (Pivovarská restaurace). Objednávky volejte +420 724 412 978 nebo pište na info@pivokunahora.cz. Dále je možné lahvové i sudové pivo zakoupit v prodejně ENAPO Sokolská 413/12, 284 01 Kutná Hora nebo PRAMEN, Masarykova 987, Kolín.


PRODEJ PIVA<br>PŘES ULICI

Komu se nelení
tomu se zelení

8.4. máme pro vás na nádvoří pivovaru připravenou ochutnávku zeleného velikonočního piva, občerstvení a zábavu v podobě hudebního vystoupení kapely Sendwitch a Civilní Obrana.
Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu o zrušení akcí přesahujících účast sto osob rušíme naši akci Komu se nelení, tomu se zelení.


Komu se nelení<br>tomu se zelení

O víkendu se
fandilo basketbalu!

O víkendu 25.-.26.1. proběhlo v hale Klimeška finále Českého poháru žen v basketbalu. A my byli u toho také. Zvítězil tým Žabiny Brno a jako cenu si každý z členů týmu odvezl domů naše věhlasné Kutnohorské pivo.
Podívejte se na celý záznam.


O víkendu se<br>fandilo basketbalu!

I Daniel Bruno Brunclík
si přišel po úspěšném
zápase nakoupit.

V prostorách pivovaru jsme pro vás otevřeli pivovarskou prodejnu, kde naleznete pivo za podnikové ceny.


I Daniel Bruno Brunclík<br>si přišel po úspěšném<br>zápase nakoupit.

Kutnohorská Zlatá 12
Chmelená za studena

Studené chmelení odrůdou českého chmele Kazbek dává tomuto pivu výraznou chmelovou vůni s jemnými tóny citrusů a kořenitým aroma.


<span class="color-gold">Kutnohorská Zlatá 12</span><br>Chmelená za studena