Mikuláš Daczicky z Hesslova

Prohlídky pivovaru
Vidět, zažít, ochutnat

Na komín vás nevezmeme,
ale jinak se můžete podívat do celého pivovaru.

Komentované prohlídky varny, spilky nebo ležáckého sklepa s ochutnávkou čerstvě uvařeného piva, to zní jako plán.
Co říkáte?

Všechno, co jste chtěli vědět o vaření piva a báli jste se zeptat, se dozvíte na hodinové prohlídce naším pivovarem. Během této hodiny si můžete prohlédnout varnu pivovaru, spilky, dovedeme vás i do ležáckého sklepa a na lahvárnu. Pokud se vám to nebude líbit, můžete zavolat třeba na lampárnu. Ale toho se nebojíme, zajímavosti o vaření piva či historické perličky vás budou bavit.
A co teprve závěrečná ochutnávka našeho piva! Jste-li plnoletí, těšte se na degustaci, která spojí výklad s chutí a vůní tak pevně, že na nás nezapomenete.
Brána poznání se otevírá vždy v sobotu v 10:30h a v 13:30h. Před dopolední prohlídkou doporučujeme navštívit podnikovou prodejnu k zakoupení dárkového balení piva nebo upomínkových předmětů.

Těšíme se na vás!

Rezervační formulář

Cena exkurze:

  • Dospělí: 150 Kč, v ceně vstupenky ochutnávka piva
  • Děti a mládež do 18 let: zdarma

Minimální počet pro uskutečnění prohlídky je 5 platících osob.
Pokud jste skupina do 5 platících osob, budeme vás informovat o počtu přihlášených v požadovaném termínu a případném nekonání prohlídky.
Maximální počet všech návštěvníků ve skupině je 20 osob.

Skupinové exkurze nad 15 osob je možné dohodnout mimo uvedené termíny v pivovarské prodejně. Volejte na číslo +420 725 540 164 nebo pište na info@pivokutnahora.cz.
Děkujeme

Měšťanský pivovar v Kutné Hoře, logo