Mikuláš Daczicky z Hesslova

Naše tváře
Ambasadoři

Civilní Obrana

Čáslavská punk-rocková skupina mísící rytmickou muziku, melodické zpěvy a elektronické samply. Na kontě má kapela tři alba, nespočetné množství koncertů v České republice, na Slovensku, ale také třeba v Belgii. Pravidelně se účastní velkých letních festivalů a pořádá vlastní s názvem Houkání. Kapela vznikla v roce 2005, kdy si jen pár kamarádů ze Střední průmyslové školy v Čáslavi občas zašlo zahrát na kytary do bývalého skladu civilní obrany.


Civilní Obrana

A tým Sparta Kutná Hora

Historie kutnohorského fotbalu se začala psát už v roce 1897. Nadšení pro fotbal zůstalo stále stejné, i když názvy klubu se několikrát změnily. V současnosti hraje A tým Sparty Kutná Hora divizní soutěž a Měšťanský pivovar Kutná Hora je jeho loreckým sousedem a hrdým partnerem. Zatímco diváci mohou fandit na stadionu i s pivem v ruce, sportovci hasí žízeň až po zápase, ale o to s větším potěšením. Sportu zdar, fotbalu zvláště!


A tým Sparta Kutná Hora

Spartani Pavlíkovi

Michal Pavlík se nikdy nevzdává. Do své rodné Kutné Hory dokázal dostat závod Spartan Race, který na soutěžní den téměř zdvojnásobil počet obyvatel. Je to náš ambasador nezlomnosti a vytrvalosti, který k extrémním závodům přivedl i svou ženu Martinu. Dvakrát závodil v elitě na mistrovství světa 2015 a 2016. Závodil i na Havaji, kde běžel místy z filmu Jurský park. „Spartan mi dal lepší život, lásku, cíle a pevnou vůli,“ tvrdí Michal, který si na sociálních sítích říká #klukzkutnehory.


Spartani Pavlíkovi

Spartan Vrbenský

Do týmu Michala a Martiny Pavlíkových přibyl nový člen Jakub Vrbenský, který je celoživotní sportovec z Kutné Hory. Začal s plaváním, kterému se věnoval závodně až do žákovského věku. Později se začal věnovat triatlonům a několik posledních let začal závodit ve Spartanech. Patří k elitnímu Olympia Spartan Training Kutná Hora a na závodním poli sbírá jeden úspěch za druhým. V roce 2021 se mu podařilo premiérově stanout na bedně elitní kategorie Spartan Super Liberec a Spartan Sprint v Liberci dokonce poprvé v kariéře celý vyhrál.


Spartan Vrbenský