Mikuláš Daczicky z Hesslova

Naše tváře
Ambasadoři

Kapela Sendwitch

SENDWITCH je pop-rocková hudební skupina z Poděbrad. Kapela vydala v roce 2018 úspěšné debutové album Počátky, které spatřilo světlo světa při turné s kapelou Harlej a následně na druhém tour Best Fuck Off kapely Rybičky 48.
Sny se mají plnit! To si kluci moc dobře uvědomují a snaží se jít všemu naproti. Jejich motto zní: Dělej to, co miluješ!


Kapela Sendwitch

Civilní obrana

Čáslavská punk-rocková skupina mísící rytmickou muziku, melodické zpěvy a elektronické samply. Na kontě má kapela tři alba, nespočetné množství koncertů v České republice, na Slovensku, ale také třeba v Belgii. Pravidelně se účastní velkých letních festivalů a pořádá vlastní s názvem Houkání. Kapela vznikla v roce 2005, kdy si jen pár kamarádů ze Střední průmyslové školy v Čáslavi občas zašlo zahrát na kytary do bývalého skladu civilní obrany.


Civilní obrana

A tým Sparta Kutná Hora

Historie kutnohorského fotbalu se začala psát už v roce 1897. Nadšení pro fotbal zůstalo stále stejné, i když názvy klubu se několikrát změnily. V současnosti hraje A tým Sparty Kutná Hora divizní soutěž a Měšťanský pivovar Kutná Hora je jeho loreckým sousedem a hrdým partnerem. Zatímco diváci mohou fandit na stadionu i s pivem v ruce, sportovci hasí žízeň až po zápase, ale o to s větším potěšením. Sportu zdar, fotbalu zvláště!


A tým Sparta Kutná Hora

Spartani Pavlíkovi

Michal Pavlík se nikdy nevzdává. Do své rodné Kutné Hory dokázal dostat závod Spartan Race, který na soutěžní den téměř zdvojnásobil počet obyvatel. Je to náš ambasador nezlomnosti a vytrvalosti, který k extrémním závodům přivedl i svou ženu Martinu. Dvakrát závodil v elitě na mistrovství světa 2015 a 2016. Závodil i na Havaji, kde běžel místy z filmu Jurský park. „Spartan mi dal lepší život, lásku, cíle a pevnou vůli,“ tvrdí Michal, který si na sociálních sítích říká #klukzkutnehory.


Spartani Pavlíkovi