Slavnosti piva Kamínka, vystoupí Pekař

Pekař

Slavnosti piva Kamínka, vystoupí Krausberry

Krausberry

Slavnosti piva Kamínka, vystoupí Lety Mimo

Lety Mimo

Slavnosti piva Kamínka, vystoupí Ešus

Ešus

Slavnosti piva Kamínka, vystoupí Th!s

Th!s

Slavnosti piva Kamínka, vystoupí Jiří Schmitzer

Jiří Schmitzer

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

NOVINKY

Hudební program v areálu je kompletní

BRZY se uvidíme!

Stříbrná Kutná Hora, dobré pivo, tradiční i netradiční občerstvení k pivu, a ještě lepší muzika. Přijďte si užít den plný zábavy dne 18.5. do Měšťanského pivovaru v Kutné Hoře a naladit se na léto kulturních a hudebních festivalů. Abyste v našem areálu nezabloudili, můžete si vzít s sebou mapku i s časovým harmonogramem.

Hudební program v areálu je kompletní

Live JUKEBOX

Originální spojení živé kapely a XXL Jukeboxu, která vystoupí vždy mezi jednotlivými vstupy účinkujících na pódiu. A jak to funguje? Návštěvník vhodí minci do mincovníku, tím se zaktivuje panel, a pak stačí už jen zmáčknout tlačítko oblíbené skladby a živá kapela uvnitř skladbu zahraje na živo. Více zde.

Hudební program v areálu je kompletní

ZÁBAVA a SLUŽBY

Jako příjemný program jsme pro vás připravili Pukec zónu. Pukec je živá stolní hra pro 2-4 hráče, kde můžete ukázat svůj postřeh a rychlost. Buďte rychlejší a přesnější než váš soupeř. Mrkni zde. Kdo bude chtít klídek a dobrý drink, může se občerstvit u našeho koktejlového baru. Přijďte si festival užít naplno a buďte ohleduplní k sobě i svému okolí podle organizačního řádu akce :o)

TICKETING

Osoby ZTP/P ZDARMA
doprovod si hradí vstupné v plné výši

Děti do 120 cm výšky
vstupné ZDARMA

S vizí dlouhodobě zvyšovat komfort návštvěníkům po všech stránkách a vzhledem k tomu, že areál pivovaru není nafukovací, rozhodli jsme se poprvé pevně stanovit kapacitu areálu.

Předprodej vstupenek byl již ukončen.